Pirmasis projekto partnerių susitikimas

2022 03 04

Vasario 28 – kovo 1d.  Кėdainių profesinio rengimo  centre  įvyko  pirmasis tarptautinio Erasmus+ strateginių partnerysčių projekto  „Mikro ir projektinio mokymo(si) metodais grįstas žiedinės ekonomikos ir ekologinio sąmoningumo kursas, skirtas profesinio rengimo institucijoms“ (akronimas: TREE)  partnerių susitikimas. Be Kėdainių profesinio rengimo centro projekto komandos susitikime dalyvavo partneriai iš  VšĮ eMundus (Lietuva) , Zinev Art Technologies bei Profesionalna gimnazia Asen Zlatarov  (Bulgarija),  Valga County Vocational Training Centre (Estija) ir S.A.F.E. Projects (Nyderlandai).

Šiuo projektu siekiama stiprinti profesinių mokyklų mokinių įsidarbinimo galimybes sukuriant novatorišką darnaus vystymosi švietimo  kursą, skatinant žiedinę ekonomiką ir išgryninant  naujus žaliuosius įgūdžius žemės ūkio, maisto, medienos ir plastiko sektoriuose.

Susitikimo pagrindinis tikslas buvo partnerių supažindinimas su projekto veiklomis, eiga, taisyklėmis ir rezultatais bei būsimų intelektinių produktų kūrimas, terminai ir reikalingi ištekliai. Projekto partneriai pristatė sklaidos vykdymo planą, projekto kokybės ir vertinimo planą, išbandė poveikio tikslinėms grupėms vertinimo priemonę. Susitikimo dalyviai aptarė kito susitikimo Bulgarijoje veiklų planą bei galimas datas.

Laisvu nuo projekto veiklų metu dalyviai aplankė Kėdainių senamiestį, dalyvavo Užgavėnių šventėje. Daugiau apie projektą galite pasiskaityti https://treeproject.eu/

Žilvinas Kapočius, projekto koordinatorius