Pirmo kurso būsimieji statybininkai sėkmingai pildo savo laimėjimų krepšelį

2023 02 24

Vasario 23 d. Alytaus profesinio rengimo centre vyko nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas ,,Statybininkas 2023“. Konkurso dalyviai turėjo iš blokelių išmūryti konstrukciją, ją apšiltinti ir nutinkuoti dekoratyviniu tinku. Konkurse dalyvavo devynios šalies profesinio mokymo įstaigos. Kėdainių profesinio rengimo centrui atstovavo pirmakursiai Armandas Šveruba ir Augustas Spulginas. Mokinių kruopštumas, technologijos laikymasis, atliktų darbų kokybė nulėmė jų sėkmę - iškovojo antrą vietą. Centro bendruomenė didžiuojasi savo mokiniais, kurie, besimokydami dar tik pirmus metus, jau antrą kartą sėkmingai papildė konkursų nugalėtojų gretas.

Mokinius konkursui parengė profesijos mokytojai Vida Radavičienė ir Alvydas Beteika. Kol mokiniai atliko užduotis, mokytojai tobulino savo profesines kompetencijas seminaruose. Seminarus vedė statybines medžiagas gaminančių įmonių „Bauroc“ ir „Ceresit“ atstovai.

Vida Radavičienė, profesijos mokytoja