Plėtojamas bendradarbiavimas su Sakartvelo profesinėmis mokyklomis

2023 11 07

Spalio 30 – lapkričio 3 dienomis vyko programos ,,Erasmus+“ 2023 m. mobilumo projekto darbo stebėjimo vizitas Sakartvelo Telavio profesinio mokymo koledže „Prestižas“. Vizito tikslas - plėtoti vadovų tarptautines kompetencijas, siekiant įgyvendinti Kėdainių profesinio rengimo centro  tarptautinį bendradarbiavimą.

Vizito metu aplankytos profesinio mokymo įstaigos: Telavio profesinio mokymo koledžas „Prestižas“, Tbilisio privatus profesinio mokymo koledžas „Natali akademija“, Tbilisio savivaldybės profesinio mokymo koledžas ,,Spektras“, Kaspi profesinio mokymo koledžas.

Dalyvauta konferencijoje - diskusijoje, kurios metu pristatytas tyrimas apie lygias galimybes profesinio mokymo sistemoje. Tyrimą finansavo JAV ambasada Sakartvele.

Stepanacmindos mieste dalyvauta renginyje, kuriame Sakartvelo verslo asociacija, Jungtinių Valstijų tarptautinio vystymosi agentūra ir atsinaujinančios energijos gamybos  asociacija „Greda“ pasirašė memorandumą dėl bendradarbiavimo įrengiant atsinaujinančios energijos laboratorijas Sakartvelo profesinio mokymo koledžuose, o koledžai įsipareigojo parengti mokymo programas. Džiaugiamės, kad pas mūsų kolegas ir draugus iš Telavio bus įrengta saulės elektrinė. Renginyje susitikta su keturių Sakartvelo profesinių mokymo koledžų vadovais ir aptartos galimybės kurti Lietuvos ir Sakartvelo profesinių mokymo institucijų tinklą.

Apsilankyta netoli Stepanacmindos esančioje hidroelektrinėje ir Kachetijos regiono  medžio apdirbimo įmonėje.

Intensyvios darbo stebėjimo vizito veiklos leidžia tikėtis dar intensyvesnio ir produktyvesnio bendradarbiavimo.