Prasminga ir įdomi saviraiškos veikla Suaugusiųjų mokymosi savaitės užsiėmimuose

2021 11 19

Kėdainių profesinio rengimo centro andragogai kasmet kviečia suaugusiuosius dalyvauti Suaugusiųjų mokymosi savaitės renginiuose. Šiais metais Suaugusiųjų mokymosi savaitė ,,Mokaisi – gyveni, gyveni – mokaisi”, skirta Vytauto Mačernio 80 –osioms gimimo metinėms atminti, kvietė susitikti mokytis ir siekti užsibrėžtų tikslų, svajonių, kuo kokybiškesnio gyvenimo. Lapkričio 17,18 dienomis centre vyko kūrybinės dirbtuvės ,,Skirtukas knygai” ir ,,Šilko magija”. Siuvimo profesijos mokytoja Laima Skinderienė, dailės mokytojos Rusnė Feiferienė ir Violeta Orlienė užsiėmimų dalyviams padėjo atrasti ir atskleisti naujas kūrybines galias, skatino pasitikėti savo jėgomis ir  mokėti pasidžiaugti sukurtais originaliais knygų skirtukais bei nuostabiausio grožio piešiniais ant šilko.

Virginija Kiuberienė, centro metodininkė