Profesinio meistriškumo konkursas ,,Mano misija – padėti“

2024 02 26

Kėdainių profesinio rengimo centro IP23-T grupės mokinės Monika Sakalauskaitė ir Indrė Stasiulevičiūtė vasario 22 d. dalyvavo  respublikiniame profesinio mokymo įstaigų mokinių profesinio meistriškumo konkurse ,,Mano misija-padėti“. Konkursas skirtas mokiniams, kurie mokosi pagal Individualios priežiūros darbuotojo modulinę profesinio mokymo programą. Dalyvavo 11 komandų. Mokinės varžėsi 6 rungtyse: dalykinio testo, lovos klojimo, evakuacijos, pirmos pagalbos, vaidybinės ir kūrybinės (inovacijų) užduoties. Po užduočių atlikimo konkurso dalyviai klausėsi paskaitos ,,Raudonasis kryžius-savanorystei ir gyvenimui“.

Džiaugiamės tapę inovacijų ir dalykinio testo užduoties nugalėtojais. Konkurso uždarymo metu mokinės apdovanotos rėmėjų dovanomis, padėkos raštais.

Lina Mindauliūtė-Žukienė, profesijos mokytoja