Projektas „Galimybių mokytis profesinio mokymo programų modulius sudarymas Kėdainių profesinio rengimo centre”

2023 07 07

Kėdainių profesinio rengimo centras įgyvendina projektą „Galimybių mokytis profesinio mokymo programų modulius sudarymas Kėdainių profesinio rengimo centre”.

Projekto tikslas - sudaryti sąlygas bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams susipažinti su profesinio mokymo programomis, siekiant įgyti profesinių kompetencijų ir savęs pažinimo bei bendravimo įgūdžių.

Siekiant didinti profesinio mokymo patrauklumą ir jo atitiktį darbo rinkos poreikiams, plečiant profesinių kompetencijų įgijimo galimybes, bus sudaromos sąlygos bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams rinktis ir dalyvauti profesinio programų modulių veikloje.

Bus sudarytos sąlygos plačiau susipažinti su profesijų pasauliu, išmokti planuoti savo ateities karjerą, labiau pažinti save ir savo galimybes, taip pat turiningai leisti laisvalaikį.

20 bendrojo ugdymo mokyklų mokinių įgis Padavėjo ir barmeno modulinės profesinio mokymo programos (P32101303) modulio „Gėrimų, kokteilių, nesudėtingų šaltųjų ir karštųjų užkandžių gaminimas bei patiekimas” (3101330) kompetencijas.

Projekto trukmė - 2022 m. rugsėjo 1 d. - 2024 m. birželio 30 d.

Projekto numeris -10-023-T-0003.

Finansuoja Europos Sąjunga #NextGenerationEU