Projektinė profesinio mokymo veikla

2024 04 23

Įgyvendindami jungtinį projektą „Įgyk praktinių įgūdžių sektoriniame praktinio mokymo centre“ Nr. 10-25-J-10001-J02, balandžio 15-19 dienomis Kėdainių profesinio rengimo centro dažytojo-tinkuotojo padėjėjo specialybės A22-7 grupės mokiniai dalyvavo mokymuose Kauno technologijų mokymo centro Statybos sektoriname praktinio mokymo centre. Mokymai vyko pagal modulį ,,Paviršių apdaila plytelėmis“.

Mokymų metu  mokiniai įgijo profesinės ir gyvenimiškos patirties, kadangi pasikeitė jų mokymosi veiklos vieta, gyvenimo sąlygos, mokytojai. Kai kuriems mokiniams tai ir nemažas iššūkis - keli iš jų nė karto nebuvo išvykę iš namų ilgesniam laikui. Projekto metu mokiniai įgavo savarankiškumo, daugiau pasitikėjimo savimi, mokymų savaitė buvo darbinga ir turininga.

Mums buvo suorganizuota ekskursija į  UAB „Šiloporas“, kurios metu susipažinome su šiltinimo medžiagos, putų polistirolo, gamybos technologija, panaudojimu.

Laisvalaikiu aplankėme Lietuvos zoologijos sodą, Pažaislio vienuolyną.

Nijolė Petrusevičienė, profesijos mokytoja