Respublikinis profesinio mokymo įstaigų mokinių žinių turnyras „Lietuva - tai aš“

2022 02 28

Vasario 24 d. Kėdainių profesinio rengimo centro A21-3 grupės mokiniai Armandas Bilkevičius ir Airingas Gražys dalyvavo respublikiniame profesinio mokymo įstaigų mokinių žinių turnyre „Lietuva - tai aš“, kuris vyko Kauno įgulos karininkų ramovėje. Turnyro tikslas – ugdyti mokinių pilietinį sąmoningumą, skatinant pažinimą ir didžiavimąsi nepriklausomos Lietuvos valstybe. Renginyje grojo Lietuvos kariuomenės pučiamųjų orkestras, buvo pagerbti ukrainiečiai, žuvę kare su Rusija.

Žinių turnyro kausimai apėmė temas iš mūsų valstybės istorijos, geografijos, gynybos, lietuvių kalbos ir etnokultūros. Mūsų centro komandai „Ainiai“ labiausiai sekėsi atsakinėti į klausimus apie valstybės gynybą. „Buvo įdomu, papildėme savo žinias‘‘- džiaugėsi Armandas ir Airingas po 3 valandas trukusio žinių turnyro.

Lionė Šilagalytė, istorijos mokytoja