Sėkmingas išbandymas tarptautiniame konkurse

2023 03 08

Kovo 7 d. Kėdainių profesinio rengimo centro II kurso virėjo specialybės mokinės dalyvavo tarptautiniame profesinio meistriškumo konkurse ,,Virėjas SUP 2023”. Pirmą kartą tokiame konkurse savo jėgas išbandė ir II komandinę vietą užėmė mokinės Dainora Rimšaitė ir Aušrinė Bružaitė, o Gabrielės Ardavičiūtės ir Jurgos Sakalytės komanda užėmė III vietą. Sveikiname mergaites su sėkmingu išbandymu tarptautiniame konkurse, kurį organizavo Kauno technologijų mokymo centras.

Konkurse dalyvavo aštuonios komandos, dalyviai turėjo atlikti konkurso užduotį- pagaminti ir pateikti po 2 porcijas įdarytų kiaušinių iš duotų produktų. Konkurso rezultatus vertino ir skelbė vertinimo komisija, sudaryta iš profesijos mokytojų ir socialinių partnerių. Pagrindiniai vertinimo kriterijai: darbo vietos paruošimas, tikslinis žaliavų naudojimas, gaminio estetinis vaizdas, skonis, produktų suderinamumas, patiekimas.

Mokines konkursui parengė profesijos mokytoja metodininkė Ingrida Šlikienė.

Ingrida Šlikienė, profesijos mokytoja