Sėkmingas profesijos pasirinkimo pasitikrinimas profesinio meistriškumo konkurse

2022 12 02

Lapkričio 23-24 d. Telšių regioniniame profesinio mokymo centre vyko nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas „Apdailininkas 2022“. Konkurse dalyvavo 20 komandų. Konkurso užduotis-pagal brėžinį sumontuoti konstrukciją, ją paruošti tapetavimui ,  dekoruoti derinamais ir nederinamais tapetais.

Kėdainių profesinio rengimo centrui atstovavo apdailininko specialybės mokiniai Lukas Chmieliauskas ir Kajus Šniurevičius. Labai džiaugiamės mokinių pasiektais rezultatais - užduotį atliko laiku ir kokybiškai. Sužinojęs rezultatus Lukas sakė: „Manęs neišgąsdins joks patyręs statybininkas“. Jis dar kartą įsitikino, kad eina teisingu keliu, pasirinko jam tinkamą ir širdžiai mielą profesiją. Konkurse buvo neribojamas dalyvių amžius, todėl mokinių komandų patirtis skyrėsi dešimteriopai. Mūsų komandai teko garbė dirbti šalia tokią patirtį turinčių mokinių, todėl  buvo daug jaudulio, kuris galbūt ir pakišo koją tapti prizininkais. Konkursą laimėjo šeimininkai. Antros ir trečios vietos laimėtojai - Zarasų profesinės mokyklos ir Klaipėdos statybininkų rengimo centro  dalyviai, turintys didelę patirtį statybose. Nuo trečios vietos laimėtojų mūsų komandą skyrė labai nedidelis žingsnis.

Mokinius konkursui rengė profesijos mokytojai Vida Radavičienė ir Alvydas Beteika.

Vida Radavičienė, profesijos mokytoja