Senjorams – paprastas žmogiškas dėmesys

2022 12 08

Pabendrauti, prisiminti metus, atiduotus mokyklai, į Kėdainių profesinio rengimo centrą vėl rinkosi buvę mokytojai senjorai, dirbę čia kelis dešimtmečius. Sveikindamas senjorus Centro direktorius Dangiras Kačinskas džiaugėsi, kad tęsiasi graži tradicija, kad visada senjorai yra laukiami kasmet besikeičiančioje buvusių ir esamų mokytojų mokykloje. „Jūs padėjote pamatus šiai įstaigai, kūrėte ją, jos tradicijas, o mūsų pareiga tęsti ir puoselėti tai, kas jau buvo sukurta“, - kalbėjo direktorius.

Visų senjorų vardu kalbėjusi Ksavera neslėpė jaudulio ir dėkojo Centro direktoriui, visai bendruomenei už parodytą paprasčiausią žmogišką dėmesį – sušildė netgi į renginį gautas kvietimas. Šį kartą susitikimas vyko Centro modernizuotose maisto sektoriaus erdvėse, kurios visus nustebino pačia moderniausia įranga, įrengimais, mokinių praktinio mokymo darbo vietomis. Senjorai neslėpė emocijų, susižavėjimo, nuostabos, kaip pasikeitė jų kurta mokykla.  Maloniai nustebino ir mūsų įstaigos nuolatinių programos „Erasmus+“ mobilumo projekto partnerių, viešbučio „Belcekiz Beach Club Hotel“ (Turkija) kviestinių ekspertų komandos, pakvietimas prie vaišių stalo. Kolegos kartu su Centro profesijos mokytojais pagamino ir svečius vaišino tradiciniais turkiškos virtuvės patiekalais, turkiška kava, arbata, žiemos meto karštu gėrimu „Salep“ (karštas pienas su cinamonu), taip pat pasiūlė paragauti ir populiarių pasaulio virtuvės užkandžių.

Šventinę susitikimo nuotaiką lydėjo Centro merginų ansamblio ir mokinės Ramintos kalėdinės dainos, nuoširdūs pasakojimai, prisiminimai. Dėkodami už šiltą priėmimą senjorai skirstėsi su mintimis ir viltimi susitikti ir kitais metais.

Virginija Kiuberienė, Centro metodininkė