Skelbimas

2022 01 07

Erasmus+ mobilumo projekto mokinių atranka!

Registruokis dalyvauti stažuotėje Italijoje, Turkijoje ir įgyk tarptautinės patirties!

Planuojama stažuotės trukmė: Italija- 3 sav., Turkija- 4 sav.

Stažuotės dalyviai:

Italija - Apdailininko, Kompiuterinės įrangos derintojo, Automobilių mechaniko profesinio mokymo programų mokiniai.

Turkija – Padavėjo ir barmeno, Maisto (mėsos ir paukštienos pusgaminių ir gaminių, pieno gaminių, duonos ir pyrago kepinių gamybos) pramonės darbuotojo profesinio mokymo programų mokiniai.

Būtina sąlyga – galiojantis ES skaitmeninis COVID pažymėjimas.

Atrankoje gali dalyvauti centro mokiniai, neturintys įsiskolinimų ir galiojančių drausminių nuobaudų. Atrankos kriterijai: motyvacija, pažangumas. anglų k. lygis ne žemesnis nei A1.

Visi užsiregistravę bus pakviesti į motyvacinį pokalbį su atrankos komisija.

Kviečiame registruoti prašymą dalyvauti atrankoje ir rekomendacijas iki 2022 m. sausio 14 dienos.

Kyla klausimų? Kreipkis į projektų vadovę Viliją Bakutytę (121 kab. arba el. paštu v.bakutyte@prc.kedainiai.lm.lt

#ErasmusPlus #Atranka #praktika#tarptautinė#patirtis#KėdainiųPRC#profesija