Stažuotės Danijoje įspūdžiai

2023 12 18

Lapkričio 13 – gruodžio 1 dienomis Kėdainių profesinio rengimo centro M22-3 grupės 6 mokiniai dalyvavo 2023 m. mobilumo projekto veiklose ir atliko stažuotę Danijoje, Roskildės miesto profesinio rengimo centre. Mokinių įspūdžiai po stažuotės.

Deimantė. ,,Stažuotėje buvo tikrai smagu, praktikos metu daug ko išmokau. Sakyčiau, nereikia baimintis naujos aplinkos ir visada būti atviram naujai patirčiai. Kartu stažuotė yra ir didelė atsakomybė mokiniui, nes visada turi pagalvoti,  kad tu atstovauji savo mokyklai ir Lietuvai“.

Kamilė. ,,Per šią stažuotę patyriau daug šaunių dalykų: išmokau teisingai pjaustyti mėsą pusgaminiams, gaminti mėsos patiekalus, pamačiau gražią Danijos aplinką, susipažinau su naujais žmonėmis. Rekomenduoju visiems sudalyvauti, nes programos  ,,Erasmus+“ projekto stažuotė - vien teigiami patyrimai“.

Haroldas. ,,Stažuotė Danijoje buvo kupina įspūdžių ir patirčių.  Nors pirmą savaitę man buvo sunkoka ir nedrąsu pamokose, norėjosi, kad viskas greičiau baigtųsi, tačiau kiekviena diena suteikė vis daugiau pasitikėjimo savimi ir noro tobulėti maisto pramonės srityje. Nereikia bijoti stažuotės pradžios, nes visada yra žmonės, kurie padeda“.

Osvaldas. ,,Stažuotės metu supratau, kad man patinka mano pasirinkta profesija, patiko ir gerai sekėsi atlikti paskirtas užduotis, manau, kad ateityje aš dirbsiu maisto pramonės srityje“.

Austėja. ,,Programos ,,Erasmus +“ stažuotėje dalyvavau jau antrą kartą. Tačiau kiekvieną kartą būna kažkas naujo ir naudingo man. Kadangi šią šalį jau pažinojau, man didžiausią įspūdį paliko profesinio rengimo centro praktinio mokymo klasės“.

Tautvydas. ,,Esu labai  patenkintas stažuote Danijoje. Mane sužavėjo  darbo metodika, mokytojų ir mokinių bendravimas. Praktikos pamokos buvo labai įdomios, daug išmokau. Patariu  vykti visiems,  kurie turi galimybę“.

Projekto dalyviai