Suaugusieji šventė mokymosi džiaugsmą

2023 11 27

Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija ir šiais metais įstaigas/organizacijas pakvietė organizuoti suaugusiųjų mokymosi savaitės „Mokymosi tinklai“ renginius. Kėdainių profesinio rengimo centro bendruomenė yra aktyvi mokymosi savaitės dalyvė bei organizatorė. Rajono suaugusiuosius šiais metais mokymosi džiaugsmą patirti pakvietė į programos ,,Erasmus+“ mobilumo projektų sklaidos mokymus ,,Pažink pasaulio skonius“. Profesijos mokytoja Žydronė susirinkusias senjores mokė gaminti gruzinišką chačapurį, atskleidė itališkų migdolinių sausainių bei prancūziško pyragėlio ,,Šu“ kepimo paslaptis. Po įtempto darbo mokomojoje Centro virtuvėje vyko degustacija – senjorės šventė mokymosi džiaugsmą ir pažintį su neįprastais pasaulio maisto skoniais.

Virginija Kiuberienė, Centro metodininkė