Šv. Kalėdų belaukiant – tradicinis kolegų susitikimas

2023 12 07

Kalėdų laukimo laikotarpis – laikas, kuomet norisi džiaugtis, prisiminti, padėkoti, gal ir atsiprašyti, o svarbiausia - pabūti drauge, apglėbti, pasidžiaugti senokai matyto kolegos šypsena, pasidalinti jaukumo kupinais ir vilties bei stiprybės suteikiančiais prisiminimais. Tokia ypatinga nuotaika lydėjo Kėdainių profesinio rengimo centro buvusius mokytojus – senjorus, susirinkusius į jau tradicija tapusį šventinį susitikimą.

,,Šis renginys yra ne tik gražūs žodžiai, bet ir tradicija, perduodanti nuoširdumą, dėmesį, priminimą, koks svarbus šiame gyvenime yra kiekvienas žmogus“, - kalbėjo Centro direktorius Dangiras Kačinskas. Gražaus  jubiliejaus proga ypatingo dėmesio sulaukė mokytojas – senjoras Julijonas Juodelė. Centro bendruomenės vardu direktorius jubiliatui linkėjo džiaugtis ramybe, kiekviena diena, sveikata, viltimi ir tikėjimu. Susirinkusiems senjorams padėkojo, kad atsiliepė į kvietimą aplankyti mokyklą, kartu pasidžiaugti ne tik kasmet vis modernėjančia infrastruktūra, bet ir gerais mokinių priėmimo rezultatais, laimėjimais tarptautiniuose ir nacionaliniuose profesinio meistriškumo konkursuose, ugdymo pasiekimais. Buvusi Centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Eugenija, mokytoja Danutė, buvęs Kaplių  skyriaus vedėjas Jonas pasidalijo prisiminimais apie dešimtmečius, atiduotus šiai įstaigai, padėkojo už rodomą dėmesį, darbų, nuveiktų mokykloje, įvertinimą, palinkėjo tvirtos sveikatos ir neblėstančios energijos ruošiant jaunimą gyvenimui.

Po šiltų įspūdžių, prisiminimų senjorai buvo pakviesti į edukacines veiklas, kurias vykdė programos ,,Erasmus+“ 2023 m. mobilumo projekte dalyvaujantys kviestiniai ekspertai iš Turkijos ,,Belcekiz Beach Club“ viešbučio ir IĮ ,,Gėlių oazė“ savininkė Violeta.

Linkėdami vieni kities šv. Kalėdų laukimo tikrosios prasmės, dėkingumo, dar daugiau meilės, senjorai skirstėsi su viltimi vėl susitikti.

Virginija Kiuberienė, Centro metodininkė