Sveikas, pavasari!

2023 03 02

Vasario 28 dieną Kėdainių profesinio rengimo centro aktų salėje vyko protų mūšis, skirtas atsisveikinimui su žiema ir pasisveikinimui su pavasariu.  Jo metu dalyviai pasitikrino, ką ir kiek daug žino apie pavasarį, klausėsi Ramintos atliekamų dainų. Centro mokinių tarybos organizuotame protmūšyje dalyvavo 11 komandų iškalbingais pavadinimais: „Virtinukai“, „Krokolandas“, „Bajorai“, „Brunetės iš Aliexpress‘o“, „Višnytės“, „M&Ms”, ,,Pimpačkiukai”, ,,Žibutės”, ,,Stiprieji”, ,,Linksmieji drugeliai”, ,,Juodos varnos”.  Geriausiai atsakinėti į klausimus sekėsi „Brunečių iš Aliexpress‘o“, ,,Krokolando”  bei ,,Višnyčių” komandoms. ,,Brunetės iš Aliexpress’o”  laimėjo pagrindinį prizą – kavos namų ,,Kavamanija” kuponus. Visi prizai yra įgyti iš lėšų, gautų pridavus tarą iš Centre esančio taromato. Kviečiame ir toliau visą Centro bendruomenę tausoti aplinką ir nuolat pildyti Centre esantį taromatą.

Už pagalbą organizuojant renginį norime padėkoti muzikos mokytojai L. Karpienei bei Centro mokinių tarybos kuratorei Ž. Matukienei, taip pat dėkojame padėjėjui ūkio reikalams A. Kilijonui už pagalbą priduodant tarą.

Karilė Laucytė, Centro mokinių tarybos pirmininkė