Šventinis profesinio meistriškumo konkursas

2021 12 21

Kėdainių profesinio rengimo centro II kurso virėjo specialybės mokinės Akvilė Zubauskaitė ir Miglė Gudaitytė dalyvavo nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse ,,Saldi fantazija“. Konkurso užduotis - pagaminti desertą iš sveikos mitybos produktų, su sumažintu cukraus kiekiu ir naudojant miltus be gliuteno. Vertinimo komisijai reikėjo atsiųsti technologines gaminio korteles, desertų gamybos etapų  nuotraukas. Centro būsimosios virėjos džiaugėsi suteikta galimybe atskleisti savo kūrybinius gebėjimus, kūrybinę vaizduotę, savarankiškumą ir net nedvejodamos priėmė iššūkį dalyvauti nuotoliniame konkurse. Nors sėkmė šį kartą Akvilę ir Miglę aplenkė, tačiau gamindamos šventinius desertus jos įgijo naujos patirties, kūrybinių idėjų. Konkursui mokines paruošė profesijos mokytojos Audronė Alminienė ir Žydronė Noreikienė.

Audronė Alminienė, profesijos mokytoja