Tarptautinės partnerystės stiprinimo susitikimas

2022 01 24

Sausio 19, 20 dienomis Kėdainių profesinio rengimo centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Olga Zaborskienė dalyvavo programos „Erasmus+“ pagrindinio veiksmo profesinio mokymo mobilumo parengiamajame susitikime Ukrainoje, Kijevo mieste. Pavaduotoja lankėsi Kijevo siuvimo ir kirpimo meno profesinio mokymo įstaigoje.

Vizito tikslas – stiprinti ir plėsti tarptautines partnerystes, siekiant užtikrinti ilgalaikį bendradarbiavimą su partneriais.

Susitikimo metu buvo pristatyta švietimo įstaigos veikla, teorinės ir praktinio mokymo patalpos, sudarytos galimybės stebėti kelis profesinio mokymo užsiėmimus mokinių, turinčių specialiųjų  poreikių, grupėse. Aptartos bendradarbiavimo projekto sąlygos: trumpalaikis ir ilgalaikis profesinio mokymo įstaigose besimokančių mokinių mobilumas mokymosi tikslais, profesijos mokytojų dėstymo/mokymo vizitai, darbo stebėjimo, praktinio įmonėse vizitai, dalyvavimas profesinio meistriškumo konkursuose.