Tarptautiniame profesinio meistriškumo konkurse „Apdailos montuotojas 2024“

2024 04 29

Kėdainių profesinio rengimo centro  Apdailininko modulinės profesinio mokymo programos mokiniai Donatas Jakas ir Augustas Spulginas kartu su profesijos mokytojais Vida Radavičiene ir Alvydu Beteika dalyvavo tarptautiniame profesinio meistriškumo konkurse „Apdailos montuotojas 2024“, kuris balandžio 25-26 dienomis  vyko Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo parodos ,,RESTA 2024“ metu.  Konkurse dalyvavo 12 komandų. Mokiniams reikėjo sumontuoti gipskartonio konstrukciją ir atlikti apdailą. Užduotis buvo sudėtinga, tačiau Donatas ir Augustas puikiai atliko užduotį ir tik poros taškų šį kartą pritrūko patekti į prizininkų gretas.

Džiaugiamės mokiniais, kurie garbingai atstovavo Kėdainių profesinio rengimo centrui konkurso metu!

Alvydas Beteika, profesijos mokytojas