Tarptautinis logisto ekspeditoriaus profesinio meistriškumo konkursas „Logisto kelias 2020“

2020 03 10

Kovo 6 dieną Kėdainių profesinio rengimo centro būsimieji  logistai ekspeditoriai dalyvavo tarptautiniame logisto ekspeditoriaus profesinio meistriškumo konkurse „Logisto kelias 2020“. Į konkursą taip pat atvyko mokiniai iš Estijos ir Latvijos bei Elektrėnų, Kauno, Klaipėdos, Raseinių, Vilniaus.
Mūsų komandos nariai Aistė Mankutė, Erika Sabutytė, Andrius Amirchanov ir Dominykas Ratkevič pademonstravo puikias žinias „Proto mūšyje” bei praktinius gebėjimus organizuojant krovinio gabenimą- krovinio ruošimas gabenimui, jo ženklinimas, siuntėjo-gavėjo duomenų žymėjimas, krovinio formavimas ant paletės, optimalaus maršruto sudarymas naudojant IT, transporto priemonės parinkimas, krovinio dokumentų pildymas. Nors šauniausios logisto ekspeditoriaus komandos  vardo laimėti nepavyko, tačiau mokiniai grįžo įgiję naujos patirties, pakilios nuotaikos,  apdovanoti rėmėjų dovanomis bei padėka.

Dalia Sapronienė, profesijos mokytoja