Tarptautinis projekto partnerių susitikimas Lenkijoje

2022 03 28

Kovo 25 dieną Kėdainių profesinio rengimo centro įgyvendinamo programos „Erasmus+“ mažos apimties partnerystės bendrojo ugdymo sektoriaus projekto „Ekologinė mokykla“ (EcoShool) darbo grupės narės Vilija Bakutytė ir Jūratė Daukšienė  dalyvavo pirmame projekto partnerių susitikime Balstogės mieste, Lenkijoje.

Projekto partneriai iš Lenkijos, Lietuvos ir Ispanijos kontaktinio susitikimo metu pristatė savo organizacijas ir projektų įgyvendinimo patirtį, aptarė projekto „Ekologinė mokykla“ įgyvendinimo veiklas, veiklų vykdymo formas, veiklų ir finansų valdymo klausimus.

Projekto koordinatorius organizavo pažintinius vizitus į švietimo įstaigas ir verslo įmonę. Lankėmės gyvenamųjų namų statybos įmonėje, kuri gamina ekologinius pasyvius namus. Balstogės universiteto biologijos ir chemijos fakultetuose, bendrojo ugdymo įstaigose projekto dalyviai susipažino su kolegų patirtimi formuojant mokinių bei studentų ekologines nuostatas. Manome, kad kolegų taikomi ekologinių vertybių puoselėjimo metodai, tvarumo idėjos, draugiškos gamtai aplinkos   kūrimo idėjos gali būti pritaikytos bei įgyvendintos ir mūsų organizacijoje.

Kitas projekto susitikimas vyks birželio mėn. Lietuvoje, Kėdainiuose, kurio metu  pristatysime jau vykdomas veiklas Kėdainių profesinio rengimo centre.

Vilija Bakutytė, projektų vadovė