TREE projekto baigiamasis renginys

2023 11 30

Ekologijos ir tvarumo svarba šiuolaikiniame pasaulyje yra didžiulė: tvarumas padeda išsaugoti išteklius, sumažinti teršalų išmetimą ir prisideda prie biologinės įvairovės išsaugojimo.

Gražią lapkričio pabaigos popietę Kėdainių profesinio rengimo centro bendruomenė buvo pakviesta į baigiamąjį programos ,,Erasmus+“ strateginių partnerysčių projekto „Mikro ir projektinio mokymo(si) metodais grįstas žiedinės ekonomikos ir ekologinio sąmoningumo kursas, skirtas profesinio rengimo institucijoms“ (akronimas: TREE) projekto renginį.

Darbo grupės nariai pristatė TREE projekto dvejų metų laikotarpiu įgyvendintas veiklas ir sukurtus rezultatus. Renginio dalyviai diskutavo ekologijos, tvarumo, darnaus vystymosi, žiedinės ekonomikos temomis.

Projekto vykdytojai pasidžiaugė, kad nemaža dalis Centro bendruomenės įsitraukė į projektines veiklas: kūrė ir testavo TREE projekto mokomąją medžiagą, skaitė pranešimus nuotoliniuose mokytojų mokymuose, vyko į įvairias tvarumą skatinančias organizacijas, integravo tvarumo ir žiedinės ekonomikos principus bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo pamokose.

Galima teigti, kad Centro bendruomenė tapo atsakingesnė, skatinanti tvarumo principus kasdieniame gyvenime. Daugiau apie projektą galite pasiskaityti https://treeproject.eu/

Žilvinas Kapočius, projekto koordinatorius