,,TREE” projekto nuotolinis susitikimas

2021 12 15

Kėdainių profesinio rengimo centras kartu su partneriais iš VšĮ ,,eMundus" (Lietuva), Zinev Art Technologies ir Profesionalna gimnazia Asen Zlatarov (Bulgarija), Valgos regiono profesinio rengimo centro (Estija) bei S.A.F.E. Projects (Nyderlandai) pradėjo įgyvendinti programos ,,Erasmus +“ KA2 partnerystės projektą „Projektine veikla paremta nedidelės apimties mokymo medžiaga, skirta žiedinės ekonomikos ir ekologijos ugdymui (pažinimui) profesinėse mokyklose" (angl. „Micro- and project-based learning programme for Teaching ciRcular Economy and Ecological awareness in VET (TREE Project).

Projekto veiklomis siekiama skatinti ekologinį sąmoningumą profesinio mokymo srityje, taip pat siekiama didinti profesinio mokymo centrų mokinių įsidarbinimo galimybes sukuriant ir pritaikant šiuolaikiškas mokymo priemones.

Pirmasis projekto dalyvių susitikimas įvyko gruodžio 14 d. nuotoliniu būdu. Susitikimo metu projekto koordinatoriaus VšĮ ,,eMundus“ atstovės  pristatė projekto tikslus, tikslines grupes, veiklas, laukiamus rezultatus, taip pat apžvelgė administravimo ir finansinius klausimus. Projekto dalyviai pristatė savo atstovaujamas organizacijas, jų vykdomą veiklą, patvirtino projekto valdymo grupę, pasidalino savo vizijomis apie galimą projekto įgyvendinimo eigą bei rezultatus.

Kontaktinis projekto partnerių susitikimas numatytas 2022 m. vasario 28 – kovo 1 dienomis Kėdainių profesinio rengimo centre.

Žilvinas Kapočius, projekto koordinatorius