Tvarumo ir meno sintezė

2022 06 20

Visą gegužę Kėdainių profesinio rengimo centro mokiniai, siekdami sumažinti išmetamo plastiko kiekį, dalyvavo projekto „Ekologinė mokykla“ akcijoje „Kamščiarinkis“. Procesas buvo labai aktyvus, linksmas ir dinamiškas. Viliojo ir pagrindinis prizas – plaukimas baidarėmis Dubysos upe laisvu laiku surenkant rastas šiukšles. Prizas atiteko AM20-3 grupės mokiniams, pristačiusiems įspūdingą kiekį spalvotų kamštelių.

Graži akcija transformavosi į menines instaliacijas klijuojant surinktus kamštelius ant medžio plokščių pagal mokinių nupieštus eskizus. Čia iniciatyvą parodė IIA gimnazijos klasės mokinė Deimantė Valackaitė. Kūrybinius gebėjimus įgyvendino IIB klasės gimnazistai Kamilė Jankauskaitė, Samanta Patapaitė, Eimantas Rozenbergas, Erikas Kavaliauskas, jiems talkino V20-7 ir V21-7 grupių mokiniai.

Akcijos dalyvių kūrybiniai darbai eksponuojami centro aktų salėje.

Rusnė Feiferienė, dailės mokytoja